Decydując się na zawarcie związku małżeńskiego na pewno jesteście świadomi wyjątkowości tego wydarzenia, jego wpływu na Wasze życie.

 

Tym bardziej nabiera znaczenia jakimi osobami otoczycie się tego dnia. Ważne żeby były one bliskie Waszym sercom, wnosiły pozytywną energię, aby były to osoby, które Wam kibicują i Was wspierają.

Tak duża ilość emocji, uczuć, wzruszeń, zachwytu wywołuje wybuchy śmiechu, łzy i gesty wzajemnego szacunku, miłości do najbliższych.

To wszystko warte jest zapamiętania i stworzenia pamiątki, która przez lata będzie wiernie odzwierciedlała podniosłość tych chwil.

Potrzebna jest Wam osoba, która w sposób elastyczny podejdzie do Waszych oczekiwań. Pozwoli Wam się poznać i otworzyć na nowe pomysły, która będzie nadawała na podobnych falach, a do tego zapewni wysoką jakość stworzonych zdjęć i albumów.

W swojej pracy kładę nacisk podobnie jak Wy na zaufanie, otwartość na drugiego człowieka, wrażliwość. Dlatego chciałbym Was wcześniej poznać i spędzić razem trochę czasu przed ślubem podczas spotkania lub sesji narzeczeńskiej 🙂

Poznajmy się !!!

Jestem Mietek:)